Om Proofdoor Svenska AB

Välkommen till Proofdoor Svenska AB i Hallstahammar. Företaget som grundades 2008 och arbetar med försäljning, service, reparationer, ombyggnation och rivningar av portar, för garage och industri.

Vi är återförsäljare för Reko och Pridos vikportar samt marknadsför och säljer Krispols kompletta sortiment av högklassiga garage- och industriportar. Vi åtar oss även större entreprenader så som bostadsrättsföreningar och industrimontage. Vi erbjuder även service på samtliga portmärken.

Företagets målsättning är att alltid utföra våra uppdrag med högsta möjliga kvalitet till konkurrenskraftiga priser och självklart på kortast möjliga tid.

Vill du veta mer? Välkommen att kontakta oss.

VD/försäljning
Thomas Svensson
070-838 38 82
0220-144 00
thomas@proofdoor.se

Ekonomi/administration
Sophia Svensson
070-265 19 54
sophia@proofdoor.se

Montör
Daniel Kivelä
072-718 80 50
daniel@proofdoor.se

Serviceledare
Emil Svensson
076-786 90 97
emil@proofdoor.se

Montör
Kim Logren
070-683 08 90
kim@proofdoor.se

Montör
Mikael Avelin
072-718 80 60
mikael@proofdoor.se